SPA, HAMAM & MASAJ

HUZURU VE DİNGİNLİĞİ DOĞADA KEŞFEDECEĞİNİZ SIRA DIŞI BİR TATİL DENEYİMİNİN YANI SIRA, DERGİZ’DE SAĞLIK VE DİNLENME ÖZELİNDE SUNULAN BİRÇOK HİZMET DE BİR ARADA.

Aromaterapi Masajı

 

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır.

Refloxoloji Masajı

 

Reflexoloji, vücut enerjisinin dengeli bir biçimde organlara yayılmasını yardımcı olarak, vücuda denge getirmeyi sağlar. Vücuttaki enerji; üzüntüler, stres, hastalıklar ve travmalar sonucu tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar sonucu, kimi organ gerektiğinden fazla, kimisi ise az enerji alır. Bu dengesizlik ise yavaş yavaş organların görevlerini iyi bir biçimde yerine getirememesine yol açar Refleksoloji masajı hem ayak hem de tüm beden için çok etkili bir ayak masajıdır.

Sıcak Taş Terapisi

 

Sıcak Taş Terapisi ısıtılmış taşların kullanıldığı bir masaj şeklidir. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını artırır ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olur. Terapi gören kişi, masaj sonunda kaslarındaki tutulmalardan, sertlik ve ağrıların hafiflediğini hisseder. Taşların yüksek enerjileri kullanılarak meditasyonlarla enerji düzeyi arttırılır.

Selülit Masajı

 

Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış, toksin madde birikimine yol açar. Anti Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir.

İsveç Masajı

 

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Önemli olan masaj yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilmesidir.

AVANTAJLI

Masaj Paketleri

Baş-Boyun-Omuz Masajı

 

Sadece bu bölgelere uygulanır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir. Saçı ve saç derisini besleyici etkisi nedeni ile de saçın güçlenmesi ve sağlığını kazanmasında çok faydalıdır.

Sırt Masajı

 

Gerginliği azaltır, sırt kaslarını gevşetir, ağrı ve tutulmaları engeller. Kamburlaşma, ağır yükler taşıma, kötü oturma pozisyonu, uzun süre ayakta durma, kasların gerilmesine ve düğümlenmesine neden olur. Masaj kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir. Sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda dağıldığı için masaj doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici ya da hızlı hareketlerle canlandırıcı etki yapar.

Daha Fazla Bilgi Alın

Aktivitelerimizle ilgili her türlü bilgi ve talepleriniz için bize yazabilirsiniz.

İsim :


Eposta :


Mesaj :