Dergiz Tatil Köyü

DERGİZ TATİL KÖYÜ

ŞİMDİ GÖZLERİNİZİ KISA SÜRELİĞİNE KAPATIN. GÖZ ALABİLDİĞİNE YEMYEŞİL BİR DOĞANIN TAM ORTASINDASINIZ. BOL OKSİJENİN O İÇ YAKAN HİSSİNİ CİĞERLERİNİZDE HİSSEDİYORSUNUZ.

GÖĞE KOMŞU TOPRAKLARDAKİ EVİNİZ: DERGİZ TATİL KÖYÜ

Modern yaşam, bize sağladığı kolaylıkların yanı sıra; beden sağlığımız ve psikolojimiz üzerinde negatif etkiler de yaratabiliyor.

Yoğun iş temposu, sınav telaşı, ödemeler derken hayat, oldukça yorucu bir rutinde akıp gidiyor.

Tüm bunları bir kenara bırakıp kendimizle başbaşa bir doğa tatili yapmaksa, tüm yıl düşlerimizi süslüyor.

Şehirli insan mutluluğu doğada arıyor.

Hizmetler

Konaklama

Doğanın kalbinde yer almak, ona uyum sağlamayı gerekli kılar. Dergiz Tatil Köyü, misafirlerini her katı 35’er metrekarelik ikişer katlı 12 adet bungalovda ağırlıyor.

READ MORE
Hizmetler

Spa, Hamam & Masaj

İhtiyaç ve beklentilerinize uygun şekilde tasarlanan SPA ve hamamda; bakım ve masaj hizmetlerinden faydalanabilir, tatil konforunu yukarılara taşıyabilirsiniz.

READ MORE
Hizmetler

Restoran & Kafe

Tatil köyü içerisinde yer alan 100 kişi kapasiteli restoranda, Artvin ve Karadeniz’in en seçkin yöresel yemekleri misafirlerin beğenisine sunuluyor.

READ MORE
Hizmetler

Aktiviteler

Dergiz’de tatil, yalnızca tatil köyü sınırları içerisinde kalmıyor. Gerçekleştirilen gezi organizasyonları ile Artvin doğasının göz alıcı güzellikleri, şehrin tarihi ve turistik mekânlarını yakından görebileceğiniz günlük turlara hazır olun!

READ MORE

12

BUNGALOV

48

YATAK KAPASİTESİ

100

KİŞİLİK RESTORAN

60

KİŞİLİK KAFE

Gezi Turları

 

Gerçekleştirilen gezi organizasyonları ile Artvin doğasının göz alıcı güzellikleri, şehrin tarihi ve turistik mekânlarını yakından görebileceğiniz günlük turlara hazır olun!

ATV Kiralama

 

Dergiz Tatil Köyü, karmaşık şehir hayatından uzaklaşıp doğa ile iç içe, stresten uzak heyecan dolu bir program sunuyor. Sevdiklerinle birlikte vakit geçirip ATV aracıyla doğayı turlayabilirisiniz.

Trekking

 

Yoğun hayat temposundan biraz olsun uzaklaşmak ve doğada nefes almak isteyenler için çok sayıda trekking rotamız bulunuyor.

Offroad

 

Artvin’nin muhteşem manzaralarına yakından şahit olmak ve bunun yanı sıra Jeep Safari heyecanını yaşama fırsatı sunuyoruz.