Aktiviteler

AKTİVİTELER

DERGİZ’DE TATİL, YALNIZCA TATİL KÖYÜ SINIRLARI İÇERİSİNDE KALMIYOR. GERÇEKLEŞTİRİLEN GEZİ ORGANİZASYONLARI İLE ARTVİN DOĞASININ GÖZ ALICI GÜZELLİKLERİ, ŞEHRİN TARİHİ VE TURİSTİK MEKÂNLARINI YAKINDAN GÖREBİLECEĞİNİZ GÜNLÜK TURLARA HAZIR OLUN!

Gezi Turları

 

Gerçekleştirilen gezi organizasyonları ile Artvin doğasının göz alıcı güzellikleri, şehrin tarihi ve turistik mekânlarını yakından görebileceğiniz günlük turlara hazır olun!

ATV Kiralama

 

Dergiz Tatil Köyü, karmaşık şehir hayatından uzaklaşıp doğa ile iç içe, stresten uzak heyecan dolu bir program sunuyor. Sevdiklerinle birlikte vakit geçirip ATV aracıyla doğayı turlayabilirisiniz.

Trekking

 

Yoğun hayat temposundan biraz olsun uzaklaşmak ve doğada nefes almak isteyenler için çok sayıda trekking rotamız bulunuyor.

 

Daha Fazla Bilgi

Jeep Safari

 

Artvin’nin muhteşem manzaralarına yakından şahit olmak ve bunun yanı sıra Jeep Safari heyecanını yaşama fırsatı sunuyoruz.

Rotamız misafirlerimizin istekleri doğrultusunda değişebilir. Safari turlarımız genellikle yaylalara olmaktadır. Misafirlerimizin istekleri üzerine safari esnasında piknik yapma şansı tanıyoruz.

Safari turlarımız maksimum 4 kişiliktir.

Safari rotalarına örnek;

  • Artvin Merkez – Şavşat Meydancık – Cevizli Köyü – Papart Yaylası – Macahel
  • Artvin Merkez – Şavşat Meydancık – Arsiyan Yaylası – Balıklı Göl

Daha Fazla Bilgi Alın

Aktivitelerimizle ilgili her türlü bilgi ve talepleriniz için bize yazabilirsiniz.

İsim :


E-posta :


Mesaj :